Mode Med Clinic

MODE MED CLINIC

Data: 15 grudnia 2023 r.

Strona internetowa modemedclinic.pl dąży do zapewnienia dostępności zgodnie z wytycznymi ustanowionymi w WCAG 2.1 (Web Content Accessibility Guidelines) w celu umożliwienia dostępu do treści witryny osobom z różnymi rodzajami niepełnosprawności.

 1. Zgodność z WCAG 2.1 Strona modemedclinic.pl stara się być zgodna przynajmniej z poziomem dostępności AA zgodnie z WCAG 2.1. Wdrożone zostały odpowiednie środki techniczne i projektowe w celu zapewnienia dostępności dla wszystkich użytkowników, w tym osób z niepełnosprawnościami.
 2. Monitorowanie Dostępności Dbamy o regularne monitorowanie dostępności strony modemedclinic.pl. W przypadku wykrycia problemów z dostępnością podejmujemy niezbędne kroki naprawcze w możliwie najszybszym terminie.
 3. Wsparcie dla użytkowników Zapewniamy wsparcie dla użytkowników korzystających z asysty technicznej, czytników ekranowych i innych technologii wspomagających dostępność. Staramy się zapewnić pełne zrozumienie oraz dostępność dla wszystkich użytkowników, bez względu na ich umiejętności lub ograniczenia.
 4. Kontakt Jeśli napotkasz na jakiekolwiek problemy z dostępnością strony modemedclinic.pl lub masz sugestie dotyczące jej poprawy, prosimy o kontakt za pośrednictwem poniższych danych:
  • Julitta Kozłowska
   ul. Pływacka 104
   94-127 Łódź
   Poland
   Tel: +48 426881119
   Tel: +48 607 998 469
   Email: info@julitta.com.pl
 5. Dalsze Udoskonalenia W dalszym ciągu pracujemy nad udoskonaleniem dostępności strony modemedclinic.pl poprzez bieżące oceny, aktualizacje i wprowadzanie nowych funkcji zgodnie z zasadami WCAG 2.1.

Zaangażowanie w zapewnienie dostępności dla wszystkich użytkowników jest dla nas priorytetem. Celem naszej witryny jest zapewnienie możliwie najbardziej dostępnej i użytecznej platformy dla wszystkich użytkowników.

Ostatnia aktualizacja: 15 grudnia 2023 r.

Skip to content