Mode Med Clinic

MODE MED CLINIC

ZABIEGI

Konsultacja lekarska

-toksyna botulinowa:

To naturalne oczyszczone białko ,które rozluźnia mięśnie likwidując zmarszczki. W zależności od dawki toksyny botulinowej i sposobu podania można stworzyć odpowiedni plan leczenia, tak aby zmniejszyć zmarszczki  jednocześnie zachowując zdolności mimiczna twarzy.Toksyną botulinową możemy likwidować wzmożoną potliwość, bruksizm, migrenę.

 

-kwas hialuronowy:

Zabiegi z użyciem wypełniaczy są preferowaną procedurą  dla tych, którzy  chcą poprawić swój wygląd, ale nie chcą doświadczyć potencjalnych powikłań chirurgicznych.Wypełniacze takie jak Allergan, Restylane, czy Juvederm są wykonane z kwasu hialuronowego.Służą poprawie wyglądu twarzy i ciała  poprzez przywrócenie utraconej objętości, likwidację bruzd i zmarszczek, korektę kształtu i wielkości warg, kształtu czoła i nosa.Dzięki wypełniaczom możemy osiągnąć pożądany kształt twarzy.

 

-lifting wolumetryczny

-mezoterapia igłowa:

Polega na wstrzykiwaniu małych dawek substancji leczniczej bezpośrednio w miejsca zmienione chorobowo. Wykorzystywana w medycynie estetycznej. W zależności od dobranego preparatu mezoterapia igłowa jest doskonałym sposobem odżywiania skóry dojrzałej, zapobiegającym starzeniu się skóry, wypadaniu włosów, powstawaniu cellulitu i zwalczającym rozstępy.W koktajlach do mezoterapii igłowej zazwyczaj wykorzystuje się: kwas hialuronowy, peptydy biomimetyczne, oligoelementy, witaminy, kwas glikolowy, retinol i antyoksydanty, polirybonukleotydy.

-stymulatory tkankowe:

hydroksyapatyt wapnia, kwas polimlekowy, Gouri, Nucleofill, Profhilo, Osocze bogatopłytkowe,
-peelingi medyczne
-laserowe odmładzanie
-plazma
-radiofrekwencja mikroigłowa

To nowy złoty standard dla szerokiej gamy zastosowań medycznych i estetycznych. Zwiększa skuteczność kliniczną, wszechstronność i bezpieczeństwo dla każdego z wymienionych zastosowań. Dzięki unikalnemu połączeniu dużej mocy w bardzo krótkim czasie trwania impulsu pozwala na leczenie bez stosowania środków znieczulających i chłodzenia skóry. Zabieg przebiega bezboleśnie . Zaawansowana technologia Neo Elite może dotrzeć głęboko pod skórę bez ocieplania powierzchownej warstwy skóry. Zmniejsza dyskomfort podczas leczenia i zapewnia bezpieczne ,wysoce skuteczne wyniki nawet dla najciemniejszych rodzajów skóry.

-leczenie łuszczycy, trądziku, trądziku różowatego, grzybicy paznokci, usuwanie brodawek wirusowych
-depilacja laserowa, epilacja
-laserowe usuwanie przebarwień i zmian pigmentacyjnych
-laserowe usuwanie blizn i rozstępów
-usuwanie blizn potrądzikowych
-laserowe zamykanie naczyń usuwanie naczyniaków płaskich
-laserowe odmładzanie i ujędrnianie skóry
-laserowe leczenie ran i odleżyn

Przeciwwskazania:

Ciąża i karmienie piersią, Stany zapalne skóry, podrażnienia w miejscu zabiegowym, Choroby nowotworowe, Nieuregulowane choroby autoimmunologiczne, Zaawansowana cukrzyca, Tendencje do powstawania bliznowców, Makijaż permanentny lub tatuaż w miejscu zabiegu, Stosowanie leków i innych środków o działaniu światłouczulającym.

Pozwala na bezinwazyjne usuwanie niedoskonałości i zmian skórnych. Stanowi doskonałą alternatywę w leczeniu schorzeń, które dotąd poddawane były zabiegom z zakresu chirurgii estetycznej np. korekcja opadających powiek. Jednocześnie nie powodując przepływu prądu poprzez gałkę oczną Pacjenta, a do sublimacji dochodzi jedynie w naskórku bez niepotrzebnych uszkodzeń w skórze właściwej. Plasmage nie uszkadza tkanek otaczających zmianę poddawaną leczeniu, więc nie dochodzi do stanu zapalnego na zdrowej skórze.

-blefaroplazma powiek
-likwidacja rozstępów i blizn
-usuwanie przebarwień skóry
-usuwanie brodawek wirusowych
-peeling plazmowy

Połączenie fal radiowych i mikronakłuwania w Scarlet S to nowatorska, opatentowana technologia. Efekty jej zastosowania są widoczne od razu, a z czasem zyskują jeszcze pełniejszy wyraz. Obkurczanie włókien kolagenowych następuje już w trakcie zabiegu. Poprawa napięcia skóry jest zauważalna natychmiast. W kolejnych tygodniach i miesiącach odbywa się stymulacja, skręcanie i zagęszczanie nowych włókien kolagenowych, co odpowiada za poprawę jędrności i sprężystości skóry.

-poprawa wolumetrii i lifting
-niwelowanie blizn potrądzikowych i łagodzenie trądziku
-usuwanie podwójnego podbródka i niwelowanie zmarszczek na szyi
-poprawa sprężystości skóry
-usuwanie blizn i rozstępów
-likwidacja przebarwień

-to specjalny masaż uciskowy stworzony w celu poprawy przepływu i drenażu limfy – płynu, który pomaga usuwać z organizmu toksyny. Likwiduje obrzęki, poprawia jakość skóry i pracę układu immunologicznego.
Co więcej, może przyspieszać utratę zbędnych kilogramów i redukcję cellulitu, a dodatkowo pozwala odprężyć się i zrelaksować.

Na masaż limfatyczny powinny zdecydować się zatem osoby, które: 

-zmagają się z obrzękami i zastojami limfatycznymi,
-walczą z cellulitem,                                   
-odchudzają się,
-chcą poprawić funkcjonowanie układu odpornościowego,                                –chorują na cukrzycę,
-są po urazach lub zabiegach operacyjnych, które wywołały  zastój limfy i obrzęki.

Diatermokontrakcja, radiofrekwencja i ultradżwięki/ – Imperium med 400

-Imperium MED 400 to urządzenie wielofunkcyjne klasy premium przeznaczone do medycyny estetycznej i rehabilitacyjnej, działające w oparciu o drgania mechaniczne (diatermokontrakcja), częstotliwość radiową (RF) i promieniowanie ultradźwiękowe.
Silny strumień promieniowania o częstotliwości radiowej (400 W) powoduje efekt diatermii w skórze, strukturach podskórnych i mięśniach. Rozgrzanie głębokich i powierzchownych warstw skóry aktywuje procesy metaboliczne w tkance łącznej, zmniejsza obrzęki, stymuluje poliferazę komórek, zwiększa przepływ krwi i zmniejsza dolegliwości bólowe narządu ruchu. Działanie ultradźwięków aktywuje procesy regeneracji w skórze, normalizuje przepływ krwi włośniczkowej, tonuje napięcie mięśniowe.Imperium MED 400 to najsilniejsza diatermia na rynku o mocy 400 watów. Zabiegi z jej wykorzystaniem, poprzez stymulację metabolizmu komórkowego, eliminują toksyny i katabolity, czym przyśpieszają proces gojenia. Zjawisko to doskonale sprawdza się także przy regeneracji po dużych wysiłkach sportowych. W związku z tym, Imperium MED 400 jest z powodzeniem stosowane dla zawodowych sportowców którzy muszą utrzymać maksymalną sprawność fizyczną i w krótkim czasie zregenerować swój organizm.

Wskazania:

-Redukcja tkanki tłuszczowej,
-Likwidacja cellulitu,
-Modelowanie sylwetki,
-Synteza kolagenu I i II stopnia (wygładzenie zmarszczek),
-Napięcie zwiotczałej skóry na twarzy i ciele,
-Głęboki drenaż limfatyczny,
-Głęboka stymulacja włókien mięśniowych,
-Regeneracja po urazach, zabiegach chirurgicznych i wysiłku fizycznym,
-Medycyna sportowa, rehabilitacja zespołów bólowych

Przeciwwskazania:

rozrusznik serca, metalowe implanty w okolicy zabiegowej, choroba nowotworowa (do 5 lat po zakończeniu leczenia), aktywna choroba naczyń/zakrzepica, przyjmowanie leków przeciwzakrzepowych, zaburzenia kardiologiczne, choroby zakaźne, nadwrażliwość na ciepło/zaburzenia czucia, choroby endokrynologiczne, zabiegi chirurgii twarzy w przeciągu ostatnich 3 miesięcy, ciąża, karmienie piersią, aktywne infekcje

Kobido to jedna z najstarszych, a zarazem jedna z najbardziej zaawansowanych technicznie sztuk masażu, wywodząca się z XV-wiecznej Japonii. Najważniejszym celem tego masażu jest obniżenie napięcia mięśniowego oraz poprawa kondycji skóry. Kobido to wyjątkowy , odmładzający masaż , który polega na złożonych stymulujących technikach oddziałujących na głębsze warstwy skóry i mięśnie. Metoda ta pozwala bezinwazyjnie uzyskać efekt liftingu twarzy. Masaż oddziaływuje na układ nerwowy, mięśniowy i limfatyczny. Technika wykonywania masażu wspomaga krążenie, przez co skóra jest lepiej dotleniona i odżywiona. Zabiegowi poddawane są twarz, szyja, kark, dekolt, ramiona oraz głowa. Techniki stosowane w masażu KOBIDO niosą ze sobą zarówno korzyści zdrowotne, jak i estetyczne, które zauważalne są już po pierwszym zabiegu. Mięśnie wyraźnie się rozluźniają, a skóra jest dotleniona i odżywiona. Masaż w widoczny sposób zmniejsza zmarszczki oraz poprawia owal twarzy. Skóra wygląda na odprężoną, jest wygładzona i promienna. Zmniejszenie napięcia mięśni łagodzi bóle głowy i migreny, pozwala nam się zrelaksować i wyciszyć. Aby efekty były trwałe rekomenduje się serię 3-5 zabiegów raz w tygodniu, a następnie raz w miesiącu masaż podtrzymujący.

Wskazania:

-utrata jędrności i elastyczności
-napięcia mięśniowe, bruksizm
-bóle głowy, bóle migrenowe
-opadający owal twarzy
-drobne zmarszczki
-obrzęki i zastoje limfatyczne
-opadające powieki

Przeciwwskazania

-ciąża i okres karmienia piersią
-aktywna opryszczka
-infekcje (w tym zakażenia stomatologiczne)
-stany zapalne skóry
-przerwanie ciągłości skóry w miejscu zabiegowym
-choroby nowotworowe
-aktywny trądzik różowaty
-zabiegi medycyny estetycznej – kwas hialuronowy ok. 2-3 miesiące, toksyna botulinowa 2 tygodnie, nici liftingujące 6 miesięcy przed zabiegiem

Skip to content